Dojazd do nas


Dojazd z Mokotowa

Jedziemy Żwirki i Wigury w stronę lotniska, następnie kierujemy się wg strzałek: na Cargo. Przejeżdżając pod wiaduktem Poleczki kierujemy się nadal na wprost, wzdłuż obwodnicy Warszawy. Ok. 2 km jedziemy asfaltem i skręcamy w pierwszą drogę w prawo (droga gruntowa z tabliczką ul. Czempińska), zaraz przy niebieskim płocie lotniska. Do końca drogą gruntową (ok. 150 m) i w lewo na teren KJ Chrobry.

 

Dojazd z Ursynowa

Jadąc z Ursynowa wjeżdżamy w ul. Poleczki i jedziemy do końca – za wiaduktem po dojechaniu do ul. Wirażowej skręcamy na światłach w prawo,  kierujemy się pasem na wprost, wzdłuż obwodnicy Warszawy. Ok. 2 km jedziemy asfaltem i skręcamy w pierwszą drogę w prawo (droga gruntowa z tabliczką ul. Czempińska), zaraz przy niebieskim płocie lotniska. Do końca drogą gruntową (ok. 150 m) i w lewo na teren KJ Chrobry.

 

Dojazd ZTM

 Dojeżdżamy linią 148, 306 lub 331 do przystanku Terminal Cargo, następnie przechodzimy pod wiaduktem mając Cargo po prawej stronie; idziemy cały czas prosto chodnikiem/ścieżką rowerową wzdłuż autostrady ok. 15 min., skręcamy w pierwszą drogę w prawo (droga gruntowa), zaraz przy niebieskim płocie lotniska (tabliczka ul. Czempińska). Do końca drogą gruntową (ok. 150 m) i w lewo na teren KJ Chrobry.
Można również dojechać do przystanku Osmańska (165 i 306), obok którego znajduje się Veturilo.

Mapa dojazdowa

...

Ul. Czempińska 7,
02-852 Warszawa

Jak dojechać?

Nasz Fanpage

ZWIŃ