Oferta


 Karnety rekreacyjne

Karnet 4h/msc 240 zł

Regulamin jazd

Świadczymy poniższe usługi:

Lonża dla początkujących

Zajęcia na lonży przeznaczone są dla osób początkujących, mających pierwszy kontakt z koniem, jak również dla jeźdźców powracających po dłuższej przerwie do zajęć. Lekcje takie trwają pół godziny. Koń jest przez instruktora prowadzony na specjalnej lince, tzw. lonży. Jeździec zapoznawany jest z podstawowymi zasadami jazdy konnej, chodami konia, regułami prawidłowego dosiadu. Zajęcia przewidziane są dla chętnych od 6 roku życia – górnej granicy nie ma. Waga maksymalna 100 kg.

Cena: 50 zł

Oprowadzanki przewidziane są dla najmłodszych dzieci, w wieku 4-5 lat. W trakcie oprowadzanki dzieci zapoznawane są z podstawowymi ćwiczeniami, które będą następnie doskonalić w zajęciach na lonży. Oprowadzanki trwają ok. 10 min.

Cena: 20 zł

Minimalny poziom uczestnika zajęć to samodzielny kłus po placu (tj. bez pomocy instruktora). W spokojnej atmosferze prowadzona jest nauka galopu, dalsza praca nad podstawami dosiadu i współpracą z koniem, początki pracy na drążkach, pierwsze chody boczne. Zajęcia są dedykowane tym, którzy bez większych stresów chcą podnosić systematycznie swoje umiejętności jazdy konnej. Czas trwania zajęć to 60 min. Zajęcia rozpoczynają się zawsze o pełnej godzinie (tj. o pełnej godzinie wsiadamy na konia), więc jeżeli jeździec chce sam szykować konia do jazdy musi przyjść wcześniej.

Cena: 70 zł

Jazdy skokowe przeznaczone są dla osób co najmniej swobodnie kierujących koniem w galopie; dla osób rozpoczynających przygodę ze skokami, jak i chcących podszlifować technikę jazdy skokowej.

Cena: 150 zł

Zajęcia indywidualne prowadzone są w tygodniu od rana do godz. 16, w sezonie otwartym do godz. 20, w weekendy popołudniami. Lekcje indywidualne są dla osób chcących podszlifować konkretny element jazdy konnej, głównie pod kątem ujeżdżeniowym. Przewidziane są dla osób zaawansowanych. Zajęcia trwają 60 min.

Cena: 150 zł

Zajęcia dedykowane osobom chcącym zdawać egzamin na Brązową Odznakę. Minimalny poziom uczestnika zajęć to swobodne poruszanie się w trzech chodach. Zajęcia obejmują przygotowanie skokowe od podstaw i pracę ujeżdżeniową.

Cena: 900 zł/msc

Sekcja jeździecka przeznaczona jest dla osób pragnących rozwijać się sportowo, chcących brać udział w zawodach jeździeckich, głównie skokowych. Najważniejszym czynnikiem jest chęć systematycznego rozwoju i ciężkiej pracy z tym związaną. Poziom minimalny uczestnika to swobodny galop. Wiek minimalny 7 lat.

Cena: zależna od ilości treningów

We offer you horse riding lessons  in English. We can adjust level to your needs!

Cena: 150 zł

Mapa dojazdowa

...

Ul. Czempińska 7,
02-852 Warszawa

Jak dojechać?

Nasz Fanpage

ZWIŃ